Procedura neinvazivní karboxiterapie s CO2 pleťovou maskou  1850 Kč

 

Neinvazivní karboxyterapie je jednou z nejúčinnějších a nejbezpečnějších procedur v moderní kosmetologii!

Na rozdíl od invazivních procedur nemá žádné kontraindikace. Původně se použití neinvazivní karboxyterapie omezovalo na ošetření jizev. Ale kladné vedlejší účinky vedly k rozšíření spektra jejího použití. Nyní neinvazivní karboxyterapie se úspěšně používá při léčbě akné, pro zesvětlení pigmentace a pih, hydrataci a normalizaci metabolismu mazových žláz a bělení pokožky.

Účinky procedury jsou založeny na zvýšení hladiny oxidu uhličitého v kůži, což aktivuje odpověď organismu a vyvolává zvýšený přísun kyslíku do "postižené oblasti", který stimuluje životně důležité procesy v kůži.

 

Vzhledem k tomu, že oxid uhličitý má velmi vysokou penetrační schopnost, snadno proniká do všech cév a kapilár, zásobuje buňky O2 a aktivuje krevní oběh. Výrazné zvýšení průtoku krve v kůži má příznivý vliv na vylučování odpadů metabolismu.

Působení CO2 aktivuje syntézu kolagenu, což přispívá ke zlepšení pružnosti pokožky, redukci vrásek a prevenci jejich vzniku. CO2 má také vliv na strie, protože zlepšuje prokrvení a podporuje zpevnění kůže a produkci fibroblastů.

 

ÚČINEK

  • nasycení tkání kyslíkem
  • aktivní syntéza proteinu
  • aktivace tukové výměny
  • zesílení oxidačních procesů
  • regenerace, lifting a omlazení, snížení otoků
  • lymfatická drenáž, destrukce tukových nahromadění
  • zlepšeni kvality a textury pokožky
  • liftingový účinek a vyhlazení vrásek
  • zesvětlení a srovnání barvy pleti, zesvětlení skvrn
  • post-akné, posílení pokožky kolem očí

Tato technologie se skládá z nasycené oxidem uhličitým masky a aktivačního gelu. Při nanesení gelu na masku se spouští chemická reakce, jejíž výsledkem je vysvobození CO2, který aktivně proniká do pokožky. Reakce vstřebávání oxidu uhličitého kůží trvá 20-30 minut. Ošetřená oblast dostává silný podnět k regeneraci. Je třeba poznamenat, že oxid uhličitý má zároveň vazodilatační účinek, který zvyšuje průtok krve. Zvýšený průtok krve pak napomáhá vylučování produktů tkáňového metabolismu.

Tato procedura má velmi silný hydratační a anti-agingový efekt. Podporuje udržování hladiny vlhkosti v epidermální vrstvě kůže, která je velmi důležitá pro její zdraví.

Maska má i preventivní účinek proti zpomalení metabolických procesů a stárnutí pleti. Účinně pomáhá udržovat zdravý stav pokožky.

 

 

 

Kontakt

Kosmetika Bylinka Denisovo Nábřeží 6
Plzeň
30100
tel. kontakt:+420 728990531
kosmetikabylinka@seznam.cz